Hotel Bílá Růže
Adresa:  Pražská 16 ,  PODĚBRADY  29001
Tel: +420 325 616 350       Fax: +420 325 616 360
E-mail:
 

 Po silnici

   Autem či na motorce                 

    Pro motoristy je do Poděbrad výhodné spojení po dálnici  D11  Praha - Hradec Králové. Ke sjezdu z dálnice do Poděbrad je výhodné využít ve směru od Hradce Králové  EXIT 42  nebo  EXIT 39 , ve směru od Prahy  EXIT 35 . Přes západní část Poděbrady - Přední Lhota vede silnice 1.třídy  38  Kolín - Nymburk a kříží se zde kruhovým objezdem se "starou hradeckou" silnicí  611 . Od tohoto kruhového objezdu pokračujte do centra Poděbrad a hned za novým silničním mostem přes řeku Labe uvidíte po levé ruce náš hotel.

     Silnice od Jičína  32  a od Chlumce nad Cidlinou  611  se kříží na rondelu východně Poděbrad v obci Vrčení, odtud opět směr Poděbrady, projedete centrem včetně náměstí Jiřího ve směru na Prahu a sotva 50m za křižovatkou na tomto náměstí nás po pravé straně najdete.

    Parkování pro hotelové hosty je možné zdarma přímo u hotelu (viz obrázek nahoře) nebo o 50m dále v uzamykatelném dvoře, který slouží jako parkoviště samoobslužně placené (patří soukromému provozovateli).

   Autobusem                

    Město Poděbrady je zahrnuto do sítě příměstských linek Pražské Integrované Dopravy ( PID ), jejíž mapku můžete shlédnout výše. Stejně tak v Poděbradech staví bezpočet dálkových autobusových linek.

Vhodné autobusové spojení do Poděbrad můžete vyhledat zde :  

   Na kole či in-line bruslích               

    Rovinaté Polabí je ideální pro nenáročnou cykloturistiku. To podporuje i hojně využívaná asfaltová stezka podél řeky Labe, která vede z Nymburka přes Poděbrady, soutok s Cidlinou do Libice nad Cidlinou. Hladký povrch je vhodný i pro dnes moderní bruslení na in-line bruslích. Zejména o víkendech je stezka skutečně frekventovaná. Zvláště z Poděbrad k soutoku s Cidlinou je podél stezky dostatek občerstvovacích zastaveníček, živičný povrch na tomto úseku byl v roce 2008 renovován. Ze stezky je to k našemu hotelu zhruba 70m po asfaltové ulici.

• O hotelu • Ubytování • Restaurace • Kudy k nám • Kontakty • Poděbrady • Akce !!! •